Přípravky na čištění a údržbu

Čističe nerezové oceli šetrně a bez škrábanců čistí obtížně odstranitelné zbytky a usazeniny z výlevek, horních desek sporáků a hrnců. Vyberte si z naší nabídky čistících přípravků od značky Fissler.

 
400
9401400940
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • OL Z00321 SINK SIDE sink caddy grey Kód: Z00321
  Na objednávku

  SINK-SIDE Neočekávaný design a materiál
  Nádoba na mycí potřeby SINK-SIDE přeměňuje oblast kolem dřezu z chaotické na dobře organizovanou. SINK-SIDE je vyrobena ze silikonu s matným povrchem, který je flexibilní a snadno se čistí. SINK-SIDE lze otáčet, aby uschoval kartáče apod., Což dává kuchyni moderní a uklizený vzhled. 


  400 Kč
     
  Značka: Rig-Tig Záruka: 2 roky
 • grow it pot lifestyle hanging flat small 800 Kód: Z00130-1
  Skladem 2 ks

  GROW-IT Inteligentní samo-zalévací květináč
  Prodlužte životnost vašich bylin s rostlinnou nádobou RIG-TIG GROW-IT, která je také chytrým samozavlažovacím květináčem, který pomáhá udržovat půdu vlhkou. Květináč má zabudovaný odtok a prostor pro přebytečnou vodu v základně, což umožňuje, aby kořeny rostlin absorbovaly vodu podle potřeby. Bylinkový květináč GROW-IT je dodáván s konopnou šňůrou pro zavěšení.


  650 Kč
  Značka: Rig-Tig Záruka: 2 roky
 • OL Z00073 1 SWEEP IT dustpan & broom terracotta Kód: Z00073-1
  Na objednávku

  SWEEP IT souprava lopatky a smetáčku
  SWEEP IT nabízí atraktivní a účinné řešení v oblasti plastů a dřeva. Smeták perfektně sebere i jemný prach a když se nepoužívá, prakticky stojí za dřezem nebo leží v zásuvce - ale nebo proč ho nepověsit na zeďí? Sada se snadno připevní na stěnu nebo dovnitř skříňky pomocí kruhového držáku, který je součástí balení.


  940 Kč
  Značka: Rig-Tig Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.