Schott Zwiesel Nerezové perly na čištění karaf

Kód: 118436
Neohodnoceno
350 Kč 289,26 Kč bez DPH
Skladem (3 sada)

Nerezové perly na čištění karaf, které jsou obtížně dostupné kartáčem, ale i čajových konvic, džbánů,...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nerezové perly na čištění karaf, které jsou obtížně dostupné kartáčem, ale i čajových konvic, džbánů,... Materiál: nerezová ocel.
Znáte problém s čištěním karafy od červeného vína? Ne vždy se Vám podaří odstranit usazeniny kartáčem a ne do každé karafy se jím bezpečně dostanete.
Máme pro Vás skvělého pomocníka—perly z nerezové oceli.
Návod: do karafy nalijte vodu—cca na 2 prsty, nebo do výšky, kam sahají usazeniny, které chcete odstranit. Vsypte perly a kružte karafou cca 2 minuty.
Perly vlijte do síta, propláchněte vodou a nechte oschnout.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na čištění a údržbu
Záruka: 2 roky
Materiál: bezolovnatý křišťál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
ZWIESEL KRISTALLGLAS se svou dlouholetou tradicí, inovační technologií a celosvětovými obchodními vztahy stojí v popředí zkušených světových výrobců křišťálového skla. Sommeliéři, vinaři, mezinárodní špičkoví kuchaři a špičkové hotely ve více než 120 zemích oceňují značku SCHOTT ZWIESEL jako spolehlivého partnera. Neustálé zkoumání speciálních požadavků na profesionální užitnou hodnotu, přináší výhody i soukromým zákazníkům.
Markenbild+Schott+Zwiesel-84b36656-0fc6-4b1f-a9e9-e306c9414488
 
Schott Zwiesel - bezolovnaté křišťálové sklo značky Schott Zwiesel je absolutním lídrem na světě v oblasti špičkové gastronomie a v oblasti vína a je oficiálním dodavatelem na mnoha světoznámých degustacích vína (např. Sommelier World Championship, Trophee Ruinard atd.) Pro automatickou výrobu skla značky Schott Zwiesel firma využívá výrobního procesu patentovaného pod názvem 
t r i t a n ®