Franz porcelán

Franz – porcelánové dědictví z Číny

Značka Franz byla založená v roce 2001 a pochází z kolébky porcelánu – Číny. Filozofií značky je oživení čínského kulturního odkazu, a to propojením porcelánu s východní filozofií a péčí o přírodu.

Oceňovaný design inspirovaný přírodou

Produkty značky Franz sice vypadají jako sochařská díla, ale jsou plně funkční. Designéři svými návrhy zachycují dokonalost a harmonii přírody. Přesvědčte se o tom sadou porcelánového šálku s podšálkem z kolekce By the Sea nebo s uměleckými porcelánovými lžičkami na espresso s motivy květin a zvířat.

Za své designové kolekce získala značka Franz řadu ocenění z celého světa, včetně „Seal of Excellence for Handicrafts“ z UNESCO.

S porcelánem Franz si přenesete do svého domova kus přírody

Každý kus porcelánu Franz prochází rukama zkušených odborníků, kteří používají nejjemnější kaolin a nejkvalitnější barvy

Umělecká díla vznikají spojením ruční výroby a technologií

Ruční podglazurová malba zaručuje originalitu každého kusu. Jedná se o neskutečně jemnou práci inspirovanou tisíce let starými čínskými motivy, jejichž odstíny a hloubka barev si získají každého. Použitá technologie 3D tisku zase umožňuje technické průlomy, pokud jde o tvar, barvu a texturu.


Udělejte si radost netradičními porcelánovými šperky Franz nebo ručně malovanými porcelánovými svícny.

×

Splátková kalkulačka ESSOX

×