Atelier du Vin Univerzální developer se základnou - zvýrazňovač chuti

Kód: 095409-8
Neohodnoceno
1 490 Kč 1 231,40 Kč bez DPH
Na objednávku

DEKANTACE od výrobce produktů pro otvírání, skladování, uchování a servírování vína, s 90ti-letou tradicí a z oblasti kde o kompetenci v oblasti vína nikdo nepochybuje - Francie. Atelier du Vin, Francie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

UNIVERZÁLNÍHO ROZVOJA A JEHO ZÁKLAD.
 
Použitelný na sklenice i karafy.

Konečně každý může mít sklenici nebo karafu vína provzdušněnou podle svého osobního vkusu. Víno je s jeho použitím jemně okysličeno a zcela uvolňuje chuť.
Univerzální developer je dodáván se skleněnou základnou navrženou pro použití u stolu, aby nedošlo k obarvení obrusu.

Výhody:
- Degustace je optimalizována: není třeba plnit celou karafu, kterou nevypijete.
- Lze je přizpůsobit chuti každé osoby. Pro intenzivní okysličení lze Universal Developer použít jednou do karafy a pak do sklenice podruhé. Doporučuje se zejména u mladých vín (méně než 3 roky), červené i bílé. Přizpůsobuje se většině sklenic na víno a karafu.

Univerzální developer: z nerezové oceli. Patentovaný design.
Velikost: L 13,2 cm x W 11 cm x H 5,5 cm.

Základna: vyrobená z lisovaného skla.
Velikost: Diam 6,3 cm x H 2,7 cm


Výrobce: Atelier du Vin, Francie

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Degustace
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Atelier du Vin je francouzský výrobce, který se již od roku 1926 zabývá výrobou produktů, spojených výhradně s vínem. Design produktů je jak klasický, tak moderní, vždy se silným důrazem na kvalitu.

Rodinná firma je současně pěstitelem a výrobcem vynikajících červených vín, proto je výroba produktů, spojených s vínem, existenční motivací.

V roce 2015, na základě úspěchů sortimentu drobných doplňků jako jsou otvíráky, vakuové pumpy, uzávěry,... se firma na žádost zákazníků, začala věnovat výrobě nábytku do vinných sklepů. Základní regálové systémy, které si může složit každý rychle sám, přesně na míru svému sklepu, nebo prostoru, sklidily takový úspěch, že dnes činí většinu obratu společnosti. Díky tomu se společnost Atelier du Vin věnuje rychlému vývoji užitečných elementů a kompletních nábytkových řešení.
Elementy ve své jednoduchosti a vynikající kvalitě zpracování, přímo vybízejí k tomu, aby byly použity i jinde, než výhradně ve vinných sklepích. Proto existuje již mnoho interiérových instalací, především ve Francii, kde našly regály své uplatnění například v industriálně laděných kuchyních.

Katalogy 2018

Nábytek:
ARCHITECTURE INTÉRIEURE DU VIN - Memento technique - 2018
ARCHITECTURE INTÉRIEURE DU VIN - Supplément au Catalogue - Automne-Hiver 2018


Video