Tritan

Jedinečná patentovaná technologie výroby bezolovnatého křišťálu TRITAN, zaručuje vysokou odolnost skla a vynikající vlastnosti při mytí v myčce.

Jde o ucelenou technologii, zahrnující

  • materiál, resp. složení sklářského kmene, kde je měkké olovo nahrazeno tvrdým titanem, díky tomu je sklo absolutně odolné vúči mytí v myčce a velmi odolné vůči poškrábání a tlaku
  • způsob výroby, kde dochází, mimo jiné, k dodatečnému žárovému tvrzení každé sklenice na horním okraji kalíšku a ve spojích stopky s kalíškem a stopky s podstavcem - díky tomu je sklenice mírně elastická a stopka je pevně spojena v obou "nejúrazovějších" místech

Globální značka SCHOTT ZWIESEL nabízí funkční výrobky s důrazem na speciální řady nápojových sklenic a inovativní produkty pro servírování a dekoraci. Someliéři a vinaři, mezinárodně renomovaní kuchaři a nejvyšší třída hotelů, stejně jako koneční spotřebitelé ve více než 120 zemí oceňují komplexní nabídku produktů této značky. 

×

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení