Sklárna Květná Kalyke Bílé víno světle žlutá 520 ml

Kód: 45238-520-101-000-2503-000000-PK1
Novinka
Neohodnoceno
733 Kč 605,79 Kč bez DPH
Červenec 2024
Můžeme doručit do:
26.8.2024

Tato nápadná kolekce skla čerpá inspiraci z avantgardní kubistické architektury, která se vyznačuje ostrými hranami a čistou geometrií. Ale nejen jimi. Stěžejními znaky kubismu je průkopnictví a funkčnost – atributy, které jsme přetavili i do kolekce Kalyke, díky nimž nejsou odvážné tvary sklenice prvoplánové, ale důmyslně umožňují co nejlepší senzorický zážitek z degustace vína.
Kalyke je tedy právoplatnou profesionální kolekcí a své místo hrdě hájí vedle kolekcí Auriga a Telesto. Oproti nim je ale univerzálnější – kolekce obsahuje celkem 3 sklenice na víno, přičemž Kalyke 520 ml překvapí svou všestranností – vychutnáte si z ní bez nejmenších obtíží vína šumivá, bílá i červená. Stačí kliknout a vyzkoušet.
Sklárna Květná, Česká Republika

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sklárna Květná
Kalyke

Sklenice na bílé víno 

Obsah: 520 ml
Výška: 235 mm

Avantgardní sklenice, která zaujme převážně svým kubistickým tvarem. Tuto sklenici doporučujeme pro bílá suchá vína. Čím vyniká? Svou tenkostí a originalitou. Doporučujeme také jako dárek pro vaše blízké.

Všechny naše výrobky jsou vyráběny ručně, každý kus je proto jedinečný. Můžete se setkat s drobnými nedokonalostmi, jako jsou bublinky nebo menší povrchové nerovnosti, které jsou důkazem pravdivého řemesla a nic neubírají na kráse nebo funkčnosti výrobku. Pro více informací navštivte prosím naše garantované parametry kvality.

Složení našeho sklářského kmene, ze kterého se taví čirá sklovina, obsahuje složku titanu. Díky titanu je každý vyrobený kus o mnoho tvrdší a odolnější při zachování stejné pružnosti a lehkosti!

  1. Myjte šetrně. Co to znamená? Skleničky můžete mýt bez obav ze zešednutí v myčce, vždy je ale třeba používat šetrný program a dbát na to, aby se sklo v myčce nemohlo mechanicky poškodit – tedy aby bylo správně umístěné, nedotýkalo se dalšího nádobí a aby o něj nezachytávala mycí ramena. Tlustostěnné nádoby, jako např. dekantéry, vázy a džbány nedoporučujeme mýt v myčce. Pro dokonalé umytí je stačí namočit do teplé vody s kouskem detergentu, v případě těžko dostupných nečistot si hravě poradíte s naším čističem usazenin.
  2. Vyhněte se špatnému leštění. Před leštěním skla se prosím koukněte na krátké instruktážní video, kde získáte všechny potřebné informace.
  3. Vyvarujte se velkých teplotních změn. Rychlé střídání horka (teplá voda) a chladu (studená voda, zima, led) nedělají sklu dobře. Snažte se proto nevystavovat skleničky ani džbány teplotním výkyvům.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kalyke
Záruka: 2 roky
Barva: čirá, žlutá
Materiál: bezolovnatý křišťál
Kolekce Sklárna Květná: Kalyke

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

photos-17_1

×

Splátková kalkulačka ESSOX

×