Atelier du Vin Otvírák Chic Monsieur

Kód: 095244-5
Neohodnoceno
1 620 Kč 1 338,84 Kč bez DPH
Květen 2024
Můžeme doručit do:
19.6.2024

OTVÍRÁKY výrobce produktů pro otvírání, skladování, uchování a servírování vína od výrobce s 90ti-letou tradicí a z oblasti kde o kompetenci v oblasti vína nikdo nepochybuje - Francie. Atelier du Vin, Francie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CHIC MONSIEUR®
 
Tenká stuha z ušlechtilého kovu, navržená jako oblouk na hrdle láhve, Chic Monsieur také získala expresivní úchytku, která usnadňuje manipulaci, a samočinný systém s červem z nerezové oceli, takže korek vyklouzne bez námahy. Chic Monsieur byl vytvořen tak, aby připomněl vývrtku jako nástroj tím, že odhalil svou holou strukturu bez zdobení, aby obnovil spojení jednoduché a čistě funkční formy.

Jak jej použít?
1. Vycentrovat střed vývrtky na střed korkové zátky
2. Důkladně šroubujte a pevně džtee vývrtku Chic Monsieur, až projedete dostatečně hluboko
3. Chcete-li odstranit korek z vývrtky Chic Monsieur, tlačte jeho základnu proti korku a šroubujte šnek, dokud korek nevyjede

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Otvíráky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Atelier du Vin je francouzský výrobce, který se již od roku 1926 zabývá výrobou produktů, spojených výhradně s vínem. Design produktů je jak klasický, tak moderní, vždy se silným důrazem na kvalitu.

Rodinná firma je současně pěstitelem a výrobcem vynikajících červených vín, proto je výroba produktů, spojených s vínem, existenční motivací.

V roce 2015, na základě úspěchů sortimentu drobných doplňků jako jsou otvíráky, vakuové pumpy, uzávěry,... se firma na žádost zákazníků, začala věnovat výrobě nábytku do vinných sklepů. Základní regálové systémy, které si může složit každý rychle sám, přesně na míru svému sklepu, nebo prostoru, sklidily takový úspěch, že dnes činí většinu obratu společnosti. Díky tomu se společnost Atelier du Vin věnuje rychlému vývoji užitečných elementů a kompletních nábytkových řešení.
Elementy ve své jednoduchosti a vynikající kvalitě zpracování, přímo vybízejí k tomu, aby byly použity i jinde, než výhradně ve vinných sklepích. Proto existuje již mnoho interiérových instalací, především ve Francii, kde našly regály své uplatnění například v industriálně laděných kuchyních.

Katalogy 2022

Nábytek:
Architecture_Interieure_du_Vin_2022
Atelier_du_Vin_2022

Video

×

Splátková kalkulačka ESSOX

×