Le Petit Lourmarin

le-petit-lourmarin-logo-1456426179

Le Petit Lourmarin je pravé provensálské mýdlo, vyráběné v centru malé obce v Luberon, Lourmarin.

Cestujte a dobývejte s námi svět, prostřednictvím výrobků s vonnými esencemi Provence.

Plně dle tradice provensálské ruční výroby je vše "HAND MADE".

Ať už potřebujete vonný šperk do Vaší koupelny, nebo poskytnout Vaší pleti parfemaci s jemnou vůní a sluncem z Provence, nebo chcete provonět své prádlo, máte z čeho vybírat.

Naší výrobou vzdáváme hold přírodě a tradici jihu Francie.

Historie firmy Malý Lourmarin:

Mladý francouzský podnikatel, Thomas Lubrano, původem z Francouzské Polynésie, vyrůstal mezi Tahiti a Aix en Provence, kde objevil svou vášeň k místním produktům a Petit Lourmarin se stal jeho životním stylem.

Objevte srdce mýdlárny se sídlem v malé vesnici Lourmarin na jihu Francie, v krásném kraji Luberon. Zde jsou vyráběny tradiční výrobky tohoto regionu a to jak z hlediska životního prostředí, tak i z hlediska těla a ducha.

Region plný chutí a nejlepších světových parfemářských výrobců, to je fascinující Provence.

Výroba mýdla po francouzsku:
Mýdlo je chlouba a symbol provensálského regionu. Marseillské mýdlo, které je základem všech výrobků Le Petit Lourmarin, se stále vyrábí starobylou technikou vaření v kotlíku, již od roku 1949. Vyrábějí stále touto autentickou technikou proto, abyste měli možnost využít všech přírodních darů tohoto klenotu Provence.

Francouzská výroba, stará, tradiční, ekologická a přírodní, bez konzervantů, bez parabenů, bez barviv. To je to, co chce Le Petite Lourmarin od svých produktů!

Udělejte krok směrem k přírodnímu provensálskému způsobu života.

 

Žádné produkty značky Le Petit Lourmarin nebyly nalezeny...