Atelier du Vin Zátka na víno Model 54

Kód: 095204-9
Akce
Neohodnoceno
1 300 Kč –20 %
Atelier du Vin Zátka na víno Model 54
1 300 Kč –20 % 1 040 Kč 859,50 Kč bez DPH
Únor 2024
Můžeme doručit do:
2.4.2024

ZÁTKY výrobce produktů pro otvírání, skladování, uchování a servírování vína od výrobce s 90ti-letou tradicí a z oblasti kde o kompetenci v oblasti vína nikdo nepochybuje - Francie. Atelier du Vin, Francie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MODÉLE 54
 
Modèle 54 je univerzální zátka a hodí se pro libovolnou láhev na víno. Zachovává jak aroma, tak bubliny vašich nedopitých vín. Vyrobeno z kovu a syntetických materiálů. Pouze ruční mytí vlhkým hadříkem. Chráněný patent.

Jak používat Modèle 54?
- Zasuňte spodní část zátky do hrdla a důkladně dotáhněte horní kulatou část. - Chcete-li jej vyjmout z lahve, pevně držte dvě malá boční křídla a odšroubujte horní kulatou část. - Jakmile je Modèle 54 umístěn na šumivé víno, nikdy nehýbejte prudce láhví a nikdy neotáčejte její hrdlo směrem k jakékoliv obličeji nebo jakémukoli drahocennému předmětu.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zátky na víno
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Atelier du Vin je francouzský výrobce, který se již od roku 1926 zabývá výrobou produktů, spojených výhradně s vínem. Design produktů je jak klasický, tak moderní, vždy se silným důrazem na kvalitu.

Rodinná firma je současně pěstitelem a výrobcem vynikajících červených vín, proto je výroba produktů, spojených s vínem, existenční motivací.

V roce 2015, na základě úspěchů sortimentu drobných doplňků jako jsou otvíráky, vakuové pumpy, uzávěry,... se firma na žádost zákazníků, začala věnovat výrobě nábytku do vinných sklepů. Základní regálové systémy, které si může složit každý rychle sám, přesně na míru svému sklepu, nebo prostoru, sklidily takový úspěch, že dnes činí většinu obratu společnosti. Díky tomu se společnost Atelier du Vin věnuje rychlému vývoji užitečných elementů a kompletních nábytkových řešení.
Elementy ve své jednoduchosti a vynikající kvalitě zpracování, přímo vybízejí k tomu, aby byly použity i jinde, než výhradně ve vinných sklepích. Proto existuje již mnoho interiérových instalací, především ve Francii, kde našly regály své uplatnění například v industriálně laděných kuchyních.

Katalogy 2022

Nábytek:
Architecture_Interieure_du_Vin_2022
Atelier_du_Vin_2022

Video

×

Splátková kalkulačka ESSOX

×