Atelier du Vin Vlhkoměr a teploměr

Kód: 095406-7
Neohodnoceno
1 110 Kč 917,36 Kč bez DPH
Září 2021
Můžeme doručit do:
11.11.2021

VINNÝ SKLEP a vše pro otvírání, skladování, uchování a servírování vína od výrobce s 90ti-letou tradicí a z oblasti kde o kompetenci v oblasti vína nikdo nepochybuje - Francie. Atelier du Vin, Francie. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hygro-thermo hodiny
Řízení teploty a vlhkosti ve sklepě.

Hodiny s informacemi o teplotě a vlhkosti. Ideální na měření teploty a vlhkosti sklepa pro optimální skladování a archivaci lahví.
Hodiny jsou přizpůsobeny klimatickým podmínkám ve sklepě, ale mohou být také použity v jakékoli místnosti v domě: kuchyň, obývací pokoj ...
Pouze pro vnitřní použití.
Lze pověsit na zeď nebo umístit jako stojan.

Vyrobeno z hliníku, plastu a skla.
Rozměry: Průměr 24,8 cm x šířka 4,2 cm.
Zahrnuta AA baterie. 

Výrobce: Atelier du Vin, Francie

 

Doplňkové parametry

Kategorie: DOPLŇKY K VÍNU
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Atelier du Vin je francouzský výrobce, který se již od roku 1926 zabývá výrobou produktů, spojených výhradně s vínem. Design produktů je jak klasický, tak moderní, vždy se silným důrazem na kvalitu.

Rodinná firma je současně pěstitelem a výrobcem vynikajících červených vín, proto je výroba produktů, spojených s vínem, existenční motivací.

V roce 2015, na základě úspěchů sortimentu drobných doplňků jako jsou otvíráky, vakuové pumpy, uzávěry,... se firma na žádost zákazníků, začala věnovat výrobě nábytku do vinných sklepů. Základní regálové systémy, které si může složit každý rychle sám, přesně na míru svému sklepu, nebo prostoru, sklidily takový úspěch, že dnes činí většinu obratu společnosti. Díky tomu se společnost Atelier du Vin věnuje rychlému vývoji užitečných elementů a kompletních nábytkových řešení.
Elementy ve své jednoduchosti a vynikající kvalitě zpracování, přímo vybízejí k tomu, aby byly použity i jinde, než výhradně ve vinných sklepích. Proto existuje již mnoho interiérových instalací, především ve Francii, kde našly regály své uplatnění například v industriálně laděných kuchyních.

Katalogy 2018

Nábytek:
ARCHITECTURE INTÉRIEURE DU VIN - Memento technique - 2018
ARCHITECTURE INTÉRIEURE DU VIN - Supplément au Catalogue - Automne-Hiver 2018


Video

×