TRIC WEISS Mísa 21 cm, Arzberg

Kód: 49700-800001-15221
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Arzberg
800 Kč 661,16 Kč bez DPH
Na objednávku

TRIC - znamená svěžest a barvu. Něžné i dramatické barvy na kónickém tvaru porcelánu. Tric ztělesňuje ideální kombinaci stylu a kvality bez obětování funkčnosti. Kolekce je perfektním partnerem pro každý den, nekomplikovaná a flexibilní díky praktickým položkám. Arzberg, Německo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nízká mísa

Kolekce: Tric
Barva: Weiss

Design: Michael Sieger
Výrobce: Arzberg, Německo

Průměr: 21 cm

Materiál: porcelán

Myčka: ano
Mikrovlny: ano

Doplňkové parametry

Kategorie: TRIC WEISS
Záruka: 2 roky
Barva: bílá
Materiál: tvrdý porcelán
Životní styl: Moderní a městský
Kolekce Arzberg: TRIC

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Logo-Arzberg-2014

JOYN_Tisch_1992x750

Katalog Arzberg Arzberg International 2018 

Arzberg je oceňován po celém světě jako značka porcelánového designu. Co je dobrý design? Estetika, funkčnost a trvanlivost: Arzberg. 

arzberg_geschichte_1954
Design značky

"Už nemůžeme dovolit produkovat výrobky, které zákazníkům nepřinášejí radost, protože jsou nepraktické, zastaralé nebo prostě nefunkční" - taková byla slova dr. Hermanna Gretsche, jehož revoluční kolekce Form 1382 změnila svět porcelánu na počátku 30. let. Tento legendární design, který v té době vytvořil pro Arzberg, se stal jednou z absolutních klasik moderního průmyslového designu. Je vystaven v Muzeu moderního umění v New Yorku jako jeden z mála porcelánových exponátů. Porcelán Arzberg je vždy funkční a vždy krásný.

arzberg_geschichte_1887 

Hodnoty značky
Síla značky a designu jsou trvalými hodnotami. Dokonce i na měnícím se trhu. Stůl v jídelně potřebuje porcelán. Znovu a znovu. Každý den. Arzberg vyrábí porcelán vyrobený tak, aby vydržel. V nejrůznějších variantách pro různé příležitosti, životní styl a nálady.