PVD

Mepra Titaniová PVD úprava s doživotní zárukou Mepra

Kolekce Titanium od společnosti Mepra jsou příbory, hrnce a doplňky, které vyzařují luxus jako životní styl. Je inspirována vlivnými designéry jako Angelo Mangiarotti a září díky generacím tradice, techniky a vynikajících materiálů. Jsou také velmi praktické. Kov prochází procesem molekulárního zapouzdření na bázi titanu, který činí nádobí i příbory vhodné pro myčky nádobí - nekorodují, neoxidují ani nezanechávají skvrny.

Povlakování PVD (Physical Vapour Deposition) je velmi odolná barevná úprava povrchu oceli s doživotní zárukou Mepra.

Vyznačuje se vysokou tvrdostí a odolností proti otěru, odolností vůči vysoké teplotě, korozi a kyselinám. Jedná se o vrstvu, který proniká do původního materiálu. Ve vakuové komoře je na původní materiál (nejčastěji ocel) pod vysokým tlakem nanesen nový materiál, který se s původním povrchem dokonale spojí. Na rozdíl od barvy se nemůže loupat (není totiž nanesen na, ale přímo v podkladovém materiálu).

Produkty Mepra se dnes objevují na stolech nejprestižnějších hotelů na světě, renomovaných a oceněných restaurací a statisíců domovů lidí. 

Příbory Mepra Titanium jsou k dispozici v 6 různých barvách: Oro (zlato), Oro Nero (černé zlato), Bronzo (bronz / měď), šampaňské (stříbrné), Arcobaleno (duha) a nerezová ocel. A je k dispozici v leštěném a kartáčovaném provedení.

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX

×