Sklárna Květná Dione Odlivka 540 ml

Kód: 22184-540-204-000-1001-000000-PK6
Novinka
Neohodnoceno
367 Kč 303,31 Kč bez DPH
Červenec 2024
Můžeme doručit do:
26.8.2024

Pro výjimečné životní okamžiky.
Charismatický design této kolekce vnáší originalitu a řemeslo našich sklářů do inovativní elegance a jemnosti. Na první pohled Vás kombinace jejího silného charakteru a odvážného stylu okouzlí. Tato kolekce přidává jedinečnost slavnostního prostředí každé příležitosti.
Sklárna Květná, Česká Republika

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sklárna Květná
Kolekce: Dione

Odlivka na vodu a nealko

Obsah: 540 ml
Výška: 120 mm

Tvar této sklenice Dione je určený pro běžné denní užívání. Můžete v nich servírovat míchané koktejly a drinky, různé limonády a džusy, či jen minerální vodu. Hodí se vám pro každou příležitost, ať je to venkovní piknik nebo domácí oběd či večeře. Čistý tvar sklenice zvýrazní podstatu každého nápoje.

Všechny naše výrobky jsou vyráběny ručně, každý kus je proto jedinečný. Můžete se setkat s drobnými nedokonalostmi, jako jsou bublinky nebo menší povrchové nerovnosti, které jsou důkazem pravdivého řemesla a nic neubírají na kráse nebo funkčnosti výrobku. Pro více informací navštivte prosím naše garantované parametry kvality.

Složení našeho sklářského kmene, ze kterého se taví čirá sklovina, obsahuje složku titanu. Díky titanu je každý vyrobený kus o mnoho tvrdší a odolnější při zachování stejné pružnosti a lehkosti!

  1. Myjte šetrně. Co to znamená? Skleničky můžete mýt bez obav ze zešednutí v myčce, vždy je ale třeba používat šetrný program a dbát na to, aby se sklo v myčce nemohlo mechanicky poškodit – tedy aby bylo správně umístěné, nedotýkalo se dalšího nádobí a aby o něj nezachytávala mycí ramena. Tlustostěnné nádoby, jako např. dekantéry, vázy a džbány nedoporučujeme mýt v myčce. Pro dokonalé umytí je stačí namočit do teplé vody s kouskem detergentu, v případě těžko dostupných nečistot si hravě poradíte s naším čističem usazenin.
  2. Vyhněte se špatnému leštění. Před leštěním skla se prosím koukněte na krátké instruktážní video, kde získáte všechny potřebné informace.
  3. Vyvarujte se velkých teplotních změn. Rychlé střídání horka (teplá voda) a chladu (studená voda, zima, led) nedělají sklu dobře. Snažte se proto nevystavovat skleničky ani džbány teplotním výkyvům.
Doplňkové parametry

Kategorie: ZNAČKY
Záruka: 2 roky
Barva: čirá
Materiál: bezolovnatý křišťál
Kolekce Sklárna Květná: Dione

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

photos-17_1

×

Splátková kalkulačka ESSOX

×