Sklárna Květná Auriga Bordeaux Blend 850 ml

Kód: 45346-850-101-000-1001-000000-PK6
Novinka
Neohodnoceno
742 Kč 613,22 Kč bez DPH
Červenec 2024
Můžeme doručit do:
26.8.2024

AURIGA - Sklárna Květná, Česká Republika.
Dopřejte si mimořádný sommelierský zážitek.
Vychutnejte si ta nejlepší vína s Aurigou, základní kolekcí pro každého milovníka tohoto nápoje. Pečlivě určené tvary sklenic zdůrazňují vůni a chuť, díky čemuž s každým douškem vynikají ty nejlepší vlastnosti vín.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sklárna Květná
Kolekce: Auriga

Univerzální sklenice na víno

Obsah: 850ml

Materiál: bezolovnatý křišťál
Výroba: ruční

Ručně foukaná sklenička, na jejímž vývoji se podíleli přední čeští sommelieři. Je vhodná na plná červená vína, u kterých pozvedne jejich aromata i chuť.

Všechny výrobky jsou vyráběny ručně, každý kus je proto jedinečný. Můžete se setkat s drobnými nedokonalostmi, jako jsou bublinky nebo menší povrchové nerovnosti, které jsou důkazem pravdivého řemesla a nic neubírají na kráse nebo funkčnosti výrobku. Pro více informací navštivte prosím naše garantované parametry kvality.

Složení našeho sklářského kmene, ze kterého se taví čirá sklovina, obsahuje složku titanu. Díky titanu je každý vyrobený kus o mnoho tvrdší a odolnější při zachování stejné pružnosti a lehkosti!

Péče:

  1. Myjte šetrně. Co to znamená? Skleničky můžete mýt bez obav ze zešednutí v myčce, vždy je ale třeba používat šetrný program a dbát na to, aby se sklo v myčce nemohlo mechanicky poškodit – tedy aby bylo správně umístěné, nedotýkalo se dalšího nádobí a aby o něj nezachytávala mycí ramena. Tlustostěnné nádoby, jako např. dekantéry, vázy a džbány nedoporučujeme mýt v myčce. Pro dokonalé umytí je stačí namočit do teplé vody s kouskem detergentu, v případě těžko dostupných nečistot si hravě poradíte s naším čističem usazenin.
  2. Vyhněte se špatnému leštění. Před leštěním skla se prosím koukněte na krátké instruktážní video, kde získáte všechny potřebné informace.
  3. Vyvarujte se velkých teplotních změn. Rychlé střídání horka (teplá voda) a chladu (studená voda, zima, led) nedělají sklu dobře. Snažte se proto nevystavovat skleničky ani džbány teplotním výkyvům.

Doplňkové parametry

Kategorie: ZNAČKY
Záruka: 2 roky
Barva: čirá
Materiál: bezolovnatý křišťál
Kolekce Sklárna Květná: Auriga

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

photos-17_1

×

Splátková kalkulačka ESSOX

×