Atelier du Vin Sada Riviera

Kód: 095449-4
Neohodnoceno
1 390 Kč 1 148,76 Kč bez DPH
Na objednávku

SADY výrobce produktů pro otvírání, skladování, uchování a servírování vína od výrobce s 90ti-letou tradicí a z oblasti kde o kompetenci v oblasti vína nikdo nepochybuje - Francie. Atelier du Vin, Francie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SADA RIVIERA

Perfektní souprava pro aperitivy a letní servírování, pro chlazení a podávání bílého, růžového a šumivého vína.

Chladící návlek Riviera:
Servírujte svěžest! Chladič na víno zachová bílé víno, ružové a šampaňské víno chladné; Návleky skladované v lednici, jsou vždy připraveny k použití. Vybavené rukojetí a neoprenovým dnem, usnadňují obsluhu u stolu nebo venku a snadno se převážejí. Vnější část: 100% bavlna - Vnitřní část: Polyester - Vnitřní část: netoxický, certifikovaný eutektický gel, vhodný pro potraviny a ekologicky šetrný. K dispozici také samostatně.

4 podložky Riviera:
Podložky pod sklenice Riviera poskytují příjemné místo pro odložení sklenic na víno. Jejich přední část, určená k jídlu u stolu, je opatřena jemným okrajem, aby se zabránilo tomu, aby kapky vína opustily podožku a zbarvily ubrus a jsou v jemných a diskrétních barvách.  aperitivy vykazují živé a slavnostní barvy. Vyrobeno z průsvitného silikonu pro potravinářské účely.
Velikost: Průměr 10cm x Tloušťka 4mm.

4 Riviera - dekantační pružné nálevky:
Patentovaná inovace, tato nálevky se přizpůsobuje hrdlu libovolné láhve. Speciální tenká hmota umožňuje jasné směrování toku, což zajišťuje, že na ubrusu nejsou žádné skvrny - jemné provzduušnění vína a uvolňování vůní pomocí funkčních výstupků - zvýraznění barvy vína díky jejich průhlednosti - snadná péče a ploché ukládání - vyrobeno z plastu.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladicí potahy na víno
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Atelier du Vin je francouzský výrobce, který se již od roku 1926 zabývá výrobou produktů, spojených výhradně s vínem. Design produktů je jak klasický, tak moderní, vždy se silným důrazem na kvalitu.

Rodinná firma je současně pěstitelem a výrobcem vynikajících červených vín, proto je výroba produktů, spojených s vínem, existenční motivací.

V roce 2015, na základě úspěchů sortimentu drobných doplňků jako jsou otvíráky, vakuové pumpy, uzávěry,... se firma na žádost zákazníků, začala věnovat výrobě nábytku do vinných sklepů. Základní regálové systémy, které si může složit každý rychle sám, přesně na míru svému sklepu, nebo prostoru, sklidily takový úspěch, že dnes činí většinu obratu společnosti. Díky tomu se společnost Atelier du Vin věnuje rychlému vývoji užitečných elementů a kompletních nábytkových řešení.
Elementy ve své jednoduchosti a vynikající kvalitě zpracování, přímo vybízejí k tomu, aby byly použity i jinde, než výhradně ve vinných sklepích. Proto existuje již mnoho interiérových instalací, především ve Francii, kde našly regály své uplatnění například v industriálně laděných kuchyních.

Katalogy 2018

Nábytek:
ARCHITECTURE INTÉRIEURE DU VIN - Memento technique - 2018
ARCHITECTURE INTÉRIEURE DU VIN - Supplément au Catalogue - Automne-Hiver 2018


Video