PROFI LINEN Startovací sada 4 kusů, Arzberg

Kód: 49600-670174-28509
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Arzberg
2 140 Kč 1 768,60 Kč bez DPH
Na objednávku

PROFI - Mimořádně robustní porcelán a měkké pastely určují vzhled této kolekce. Charakteristickým znakem pro profesionály jsou měkké obliny a výrazný okraj talířů, který je vždy bílý, dokonce i u barevných porcelánových kousků. Ze šálků, misek a talířů v různých velikostech a tvarech, si každý může vybrat své základy a kombinovat je buď jednobarevný, nebo v barevný servis. Perfektní pro neformální scandinavský styl interiéru. Arzberg, Německo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Startovací sada pro 1 osobu obsahuje:
1x misku 17 cm
1x mělký talíř 27 cm
1x hluboký talíř 22 cm
1x hrnek 0,34 ltr.


Kolekce: PROFI
Design: Heike Philipp

Výrobce: Arzberg, Německo

Materiál: porcelán

Myčka: ano
Mikrovlny: ano

Doplňkové parametry

Kategorie: PROFI
Záruka: 2 roky
Barva: béžová
Materiál: tvrdý porcelán
Životní styl: Moderní a městský
Kolekce Arzberg: PROFI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Logo-Arzberg-2014

JOYN_Tisch_1992x750

Katalog Arzberg Arzberg International 2018 

Arzberg je oceňován po celém světě jako značka porcelánového designu. Co je dobrý design? Estetika, funkčnost a trvanlivost: Arzberg. 

arzberg_geschichte_1954
Design značky

"Už nemůžeme dovolit produkovat výrobky, které zákazníkům nepřinášejí radost, protože jsou nepraktické, zastaralé nebo prostě nefunkční" - taková byla slova dr. Hermanna Gretsche, jehož revoluční kolekce Form 1382 změnila svět porcelánu na počátku 30. let. Tento legendární design, který v té době vytvořil pro Arzberg, se stal jednou z absolutních klasik moderního průmyslového designu. Je vystaven v Muzeu moderního umění v New Yorku jako jeden z mála porcelánových exponátů. Porcelán Arzberg je vždy funkční a vždy krásný.

arzberg_geschichte_1887 

Hodnoty značky
Síla značky a designu jsou trvalými hodnotami. Dokonce i na měnícím se trhu. Stůl v jídelně potřebuje porcelán. Znovu a znovu. Každý den. Arzberg vyrábí porcelán vyrobený tak, aby vydržel. V nejrůznějších variantách pro různé příležitosti, životní styl a nálady.