Atelier du Vin Oeno Box Sommelier

Kód: 095261-2
Neohodnoceno
2 770 Kč 2 289,26 Kč bez DPH
Skladem (1 sada)

SADY výrobce produktů pro otvírání, skladování, uchování a servírování vína od výrobce s 90ti-letou tradicí a z oblasti kde o kompetenci v oblasti vína nikdo nepochybuje - Francie. Atelier du Vin, Francie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

OENO BOX® SOMMELIER

Sada obsahuje:
- Pákovou vývrtku z chromovaného kovu
- Náhradní spirálu
- Vintage kapesního průvodce vinobraním
- Tiskový průvodce po víně a jídlech - snoubení vín s masem
- odkapávací manžetu Wine Ring® - lze připevnit na hrdlo libovolné láhve vína. Manžeta zachytí odkap.

Ideální sada pro rychlé a snadné otvírání, rozpoznání nejlepších ročníků a zvládnutí esenciálních vědomostí o víně a potravinách, aby uspěli na kvalitní gurmánské večeři.

Vintage kapesní průvodce: Vintage s přehledem důležitých ročníků sklizně vína. Dlouhodobě byly ročníky opatřeny orientačními poznámkami podle typu vína (červené, suché bílé nebo sladké) v každém regionu.
Wine & Food tištěný průvodce: steaky, mořské plody, mořské ryby, říční ryby, lahůdky, jehněčí a vepřové maso, hovězí maso, telecí maso, kuřecí maso, konfitovaná kachna. Vytištěno uvnitř krabice. Patent.

Doplňkové parametry

Kategorie: Otvíráky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Atelier du Vin je francouzský výrobce, který se již od roku 1926 zabývá výrobou produktů, spojených výhradně s vínem. Design produktů je jak klasický, tak moderní, vždy se silným důrazem na kvalitu.

Rodinná firma je současně pěstitelem a výrobcem vynikajících červených vín, proto je výroba produktů, spojených s vínem, existenční motivací.

V roce 2015, na základě úspěchů sortimentu drobných doplňků jako jsou otvíráky, vakuové pumpy, uzávěry,... se firma na žádost zákazníků, začala věnovat výrobě nábytku do vinných sklepů. Základní regálové systémy, které si může složit každý rychle sám, přesně na míru svému sklepu, nebo prostoru, sklidily takový úspěch, že dnes činí většinu obratu společnosti. Díky tomu se společnost Atelier du Vin věnuje rychlému vývoji užitečných elementů a kompletních nábytkových řešení.
Elementy ve své jednoduchosti a vynikající kvalitě zpracování, přímo vybízejí k tomu, aby byly použity i jinde, než výhradně ve vinných sklepích. Proto existuje již mnoho interiérových instalací, především ve Francii, kde našly regály své uplatnění například v industriálně laděných kuchyních.

Katalogy 2018

Nábytek:
ARCHITECTURE INTÉRIEURE DU VIN - Memento technique - 2018
ARCHITECTURE INTÉRIEURE DU VIN - Supplément au Catalogue - Automne-Hiver 2018


Video