Atelier du Vin Kartáč na karafu

Kód: 095285-8
Neohodnoceno
570 Kč 471,07 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
27.9.2023

DOPLŇKY pro otvírání, skladování, uchování a servírování vína od výrobce s 90ti-letou tradicí a z oblasti kde o kompetenci v oblasti vína nikdo nepochybuje - Francie. Atelier du Vin, Francie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velký kartáč / štětka na karafy byl navržen k optimalizaci čištění krku karafy, stěny a dna.

Tvar štětce je přesným odrazem tvaru karafy, zajišťuje přiléhavost vláken při čištění.
Dlouhá kvalitní nylonová vlákna umožňují skvělé čištění.
Jeho nerezová ocelová rukojeť je dost pevná na to, aby správně nasměrovala čištění každého záhybu karafy.
Štětka na konci zabrání poškrábání dna karafy.

Výrobce: Atelier du Vin, Francie

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: DOPLŇKY K VÍNU
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Atelier du Vin je francouzský výrobce, který se již od roku 1926 zabývá výrobou produktů, spojených výhradně s vínem. Design produktů je jak klasický, tak moderní, vždy se silným důrazem na kvalitu.

Rodinná firma je současně pěstitelem a výrobcem vynikajících červených vín, proto je výroba produktů, spojených s vínem, existenční motivací.

V roce 2015, na základě úspěchů sortimentu drobných doplňků jako jsou otvíráky, vakuové pumpy, uzávěry,... se firma na žádost zákazníků, začala věnovat výrobě nábytku do vinných sklepů. Základní regálové systémy, které si může složit každý rychle sám, přesně na míru svému sklepu, nebo prostoru, sklidily takový úspěch, že dnes činí většinu obratu společnosti. Díky tomu se společnost Atelier du Vin věnuje rychlému vývoji užitečných elementů a kompletních nábytkových řešení.
Elementy ve své jednoduchosti a vynikající kvalitě zpracování, přímo vybízejí k tomu, aby byly použity i jinde, než výhradně ve vinných sklepích. Proto existuje již mnoho interiérových instalací, především ve Francii, kde našly regály své uplatnění například v industriálně laděných kuchyních.

Katalogy 2022

Nábytek:
Architecture_Interieure_du_Vin_2022
Atelier_du_Vin_2022

Video

×