Goebel Obraz De Heem Summer Flowers 68 x 68 cm

Kód: 67150011
Akce
Neohodnoceno
Značka: Goebel
ZDARMAZDARMA
Goebel Obraz De Heem Summer Flowers 68 x 68 cm
15 990 Kč 13 214,88 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
2.6.2023

JAN DAVIDSZ DE HEEM - byl zástupcem nizozemského barokního malířství zátiší, který kombinoval brilanci a harmonii barev s přesným vykreslením předmětů: květiny ve všech jejich rozmanitých tvarech, evropské a tropické ovoce, motýli a hmyz, kámen a kov. Více než sto jeho obrazů lze vidět v největších evropských galeriích, jako jsou Belvedere Vídeň, Berlínské muzeum, Alte Pinakothek Mnichov, Rijksmuseum v Amsterdamu a Královské muzeum výtvarného umění v Bruselu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obraz Summer Flowers
Materiál: ruční malba na porcelánu, zlaceno

Velikost: 68 x 68 cm
Limitovaná edice: 999 kusů s certifikátem

Kolekce: Artis Orbis
Umělec: Jan Davidsz de Heem

Výrobce: Goebel GmbH, Německo

Doplňkové parametry

Kategorie: Obrazy
Záruka: 2 roky
Barva: modrá
Motiv: umění
Kolekce Goebel: Jan Davidsz de Heem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SKG_KUE_015

"Tradice není uchovávání popela, nýbrž šíření ohně“. Od založení podniku v roce 1871 znamená tradice u Goebel také nejvyšší nároky a kvalitu.

Celý příběh začal 30.ledna 1871 a u jeho zrodu stáli pánové Franz Detleff a Wiliam Goebel, díky nimž vznikla porcelánka WG nedaleko Cobburgu. 

Po roce 1905 se továrna WG spojila s porcelánkou Kaiser a byla počata éra expoertního rozachu. Porcelán a figurky této továrny se vozily o do daleké Ameriky.

V roce 1911 se Max Louis Goebel vrátil z pobytu v Americe a začal výrobu orientovat na luxusní umělecké kolekce.

V roce 1935 podepsal Franz Goebel smlouvu se svou sestrou Marii Innocentií Hummel a vznikla kolekce figurek Hummel, které jsou dodnes ceněn pro svou mistrovskou kvalitu malby. V této době byla továrna Goebel známa spíše pod názvem Hummelwerk.

Goebel, tradiční značka je dnes proslulá svými dekoračními artikly, kolekcemi, perfektními dárky pro všechny příležitosti – narozeniny, jubilea, šarmantní „dárek z cesty“, malé poděkování či prostě jen tak něco pro milého člověka.

×