Goebel Fitz & Floyd Sob s červeným popruhem 38 cm

Kód: 51001531
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Goebel
7 899 Kč 6 528,10 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
14.12.2022

VÁNOCE FITZ & FLOYD - opulentní vánoční dekorace vyráběné v USA. Tato firma dodává již od 50. let výzdobu prvním dámám do Bílého domu. Fitz & Floyd, USA - zastoupeno pro Evropu společností Goebel, Německo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sob s červeným popruhem
Kolekce: FITZ & FLOYD

Výška: 50 cm
Materiál: kamenina, zlaceno

Detaily produktu
• Navrženo s velkou láskou k detailu
• Mistrovsky ručně vytvořené
• Jedinečný sběratelský předmět

Rozměr: D/Š/V v cm: 28.00 / 14.00 / 37.50

Tato kolekce představuje americký sen o Vánocích. Vánoční kolekce Fitze a Floyda se ohlíží za 50letou tradicí s mnoha nadšenými sběrateli, mezi nimiž jsou i některé první dámy Bílého domu. Jsme rádi, že vám můžeme představit vybrané produkty americké značky „Fitz and Floyd“.


Výrobce: Fitz & Floyd, USA
Dovozce pro Evropu: Goebel, Německo

Doplňkové parametry

Kategorie: ZNAČKY
Záruka: 2 roky
Barva: červená, zelená, zlatá
Materiál: Kamenina
Motiv: Vánoce
Kolekce Goebel: Vánoce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SKG_KUE_015

"Tradice není uchovávání popela, nýbrž šíření ohně“. Od založení podniku v roce 1871 znamená tradice u Goebel také nejvyšší nároky a kvalitu.

Celý příběh začal 30.ledna 1871 a u jeho zrodu stáli pánové Franz Detleff a Wiliam Goebel, díky nimž vznikla porcelánka WG nedaleko Cobburgu. 

Po roce 1905 se továrna WG spojila s porcelánkou Kaiser a byla počata éra expoertního rozachu. Porcelán a figurky této továrny se vozily o do daleké Ameriky.

V roce 1911 se Max Louis Goebel vrátil z pobytu v Americe a začal výrobu orientovat na luxusní umělecké kolekce.

V roce 1935 podepsal Franz Goebel smlouvu se svou sestrou Marii Innocentií Hummel a vznikla kolekce figurek Hummel, které jsou dodnes ceněn pro svou mistrovskou kvalitu malby. V této době byla továrna Goebel známa spíše pod názvem Hummelwerk.

Goebel, tradiční značka je dnes proslulá svými dekoračními artikly, kolekcemi, perfektními dárky pro všechny příležitosti – narozeniny, jubilea, šarmantní „dárek z cesty“, malé poděkování či prostě jen tak něco pro milého člověka.

×