Goebel Black Edition Difuzér Santalové dřevo 100 ml

Kód: 20014331
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Goebel
550 Kč 454,55 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

ELIANA HOME - objevte aromatický zážitek pro smysly s vůní domova Eliana Home. K dispozici ve dvaceti různých vůních a čtyřech edicích (Classic 100 ml a Black Edition 100 ml). Ať už máte rádi svěží, ovocnou, jemnou, sladkou, osvěžující vůni - pro každý vkus je k dispozici velký výběr. Goebel, Německo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolekce: Eliana Home
Edice: Black Edition


Difuzér Santalové dřevo
Krásné a uklidňující - motivující a rozjasňující

Exkluzivní nádoba s elegantním designem a 6 speciálních černých tyčinek difuzoru ve vysoce kvalitním balení s dárkovou kartou
100 ml esence vydrží až dva měsíce

Materiál: sklo
Výrobce: Goebel, Německo

Rozměr: 9.00 / 9.00 / 22.00 cm
Obsahuje 6 černých ratanových tyčinek

Funguje to takto: Otevřete lahvičku, vložte ratanové tyčinky - množství tyčinek zvýrazňuje vůni! Pro ideální distribuci vůně se doporučuje umístit láhev na příborník nebo plošší stůl, protože vůně se rozptylují ve vzduchu nahoru. 200 ml esence obohacuje úžasnou vůni až na tři měsíce.

Dárkové balení, ideální dárek.
Elegantní nadčasový design.


Doplňkové parametry

Kategorie: Difuzéry
Záruka: 2 roky
Materiál: sklo
Kolekce Goebel: Eliana Home

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

SKG_KUE_015

"Tradice není uchovávání popela, nýbrž šíření ohně“. Od založení podniku v roce 1871 znamená tradice u Goebel také nejvyšší nároky a kvalitu.

Celý příběh začal 30.ledna 1871 a u jeho zrodu stáli pánové Franz Detleff a Wiliam Goebel, díky nimž vznikla porcelánka WG nedaleko Cobburgu. 

Po roce 1905 se továrna WG spojila s porcelánkou Kaiser a byla počata éra expoertního rozachu. Porcelán a figurky této továrny se vozily o do daleké Ameriky.

V roce 1911 se Max Louis Goebel vrátil z pobytu v Americe a začal výrobu orientovat na luxusní umělecké kolekce.

V roce 1935 podepsal Franz Goebel smlouvu se svou sestrou Marii Innocentií Hummel a vznikla kolekce figurek Hummel, které jsou dodnes ceněn pro svou mistrovskou kvalitu malby. V této době byla továrna Goebel známa spíše pod názvem Hummelwerk.

Goebel, tradiční značka je dnes proslulá svými dekoračními artikly, kolekcemi, perfektními dárky pro všechny příležitosti – narozeniny, jubilea, šarmantní „dárek z cesty“, malé poděkování či prostě jen tak něco pro milého člověka.