Goebel Klimt Náhrdelník Polibek

Kód: 67045411
Akce
Neohodnoceno
Značka: Goebel
2 720 Kč 2 247,93 Kč bez DPH
Květen 2023
Můžeme doručit do:
30.6.2023

Náhrdelník Polibek, Gustav Klimt. Kolekce Artis Orbis. Goebel, Německo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhrdelník Polibek
Kolekce: Artis Orbis

Klasická umělecká díla v novém designu i dimenzi! Goebel představuje mistrovská díla slavných umělců v exkluzivní kolekci šperků. Nadšení pro velké umění v kombinaci s moderním designem jsou inspirací pro krásné, okouzlující šperky. Tradičním řemeslem vytváří společnost Goebel jemnou bižuterii z porcelánu a jiného kostního porcelánu. Vysoce kvalitní umělecké tisky s dekorací ze skutečného zlata či platiny zvýrazňují kolekci a jemné lesklé křišťály dodávají extra eleganci. Pozlacené kovové součásti jsou anti-alergické a neobsahují nikl. Všechny šperky jsou dodávány v dárkové krabičce, kterou je možno využít také pro vystavení šperku. A který z náhrdelníků je Váš oblíbený?

Rozměry: 4,5 x 4,5 x 8 cm
Materiál: porcelán

Výrobce: Goebel, Německo

Doplňkové parametry

Kategorie: Klimt
Záruka: 2 roky
Barva: vícebarevná
Materiál: tvrdý porcelán
Motiv: umění
Kolekce Goebel: Klimt

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SKG_KUE_015

"Tradice není uchovávání popela, nýbrž šíření ohně“. Od založení podniku v roce 1871 znamená tradice u Goebel také nejvyšší nároky a kvalitu.

Celý příběh začal 30.ledna 1871 a u jeho zrodu stáli pánové Franz Detleff a Wiliam Goebel, díky nimž vznikla porcelánka WG nedaleko Cobburgu. 

Po roce 1905 se továrna WG spojila s porcelánkou Kaiser a byla počata éra expoertního rozachu. Porcelán a figurky této továrny se vozily o do daleké Ameriky.

V roce 1911 se Max Louis Goebel vrátil z pobytu v Americe a začal výrobu orientovat na luxusní umělecké kolekce.

V roce 1935 podepsal Franz Goebel smlouvu se svou sestrou Marii Innocentií Hummel a vznikla kolekce figurek Hummel, které jsou dodnes ceněn pro svou mistrovskou kvalitu malby. V této době byla továrna Goebel známa spíše pod názvem Hummelwerk.

Goebel, tradiční značka je dnes proslulá svými dekoračními artikly, kolekcemi, perfektními dárky pro všechny příležitosti – narozeniny, jubilea, šarmantní „dárek z cesty“, malé poděkování či prostě jen tak něco pro milého člověka.

×