Atelier du Vin Degustační sklenice sada 2 kusů

Kód: 081252-7
Neohodnoceno
590 Kč 487,60 Kč bez DPH
Dostupnost květen 2021
Můžeme doručit do:
21.5.2021
Sklenice vinařů 45/65. Obsah 215 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

45/65 brýle   Oblíbený typ sklenic většiny francouzských vinařů, 45 / 65® - podstatně zlepšuje chuť většiny červených nebo bílých vín. Naplňte sklenici z 1/3 a dosáhnete maximální čichové intenzity. Obsah 215 ml. Balení obsahuje 2 sklenice.

Doplňkové parametry

Kategorie: Degustační sklenice
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Atelier du Vin je francouzský výrobce, který se již od roku 1926 zabývá výrobou produktů, spojených výhradně s vínem. Design produktů je jak klasický, tak moderní, vždy se silným důrazem na kvalitu.

Rodinná firma je současně pěstitelem a výrobcem vynikajících červených vín, proto je výroba produktů, spojených s vínem, existenční motivací.

V roce 2015, na základě úspěchů sortimentu drobných doplňků jako jsou otvíráky, vakuové pumpy, uzávěry,... se firma na žádost zákazníků, začala věnovat výrobě nábytku do vinných sklepů. Základní regálové systémy, které si může složit každý rychle sám, přesně na míru svému sklepu, nebo prostoru, sklidily takový úspěch, že dnes činí většinu obratu společnosti. Díky tomu se společnost Atelier du Vin věnuje rychlému vývoji užitečných elementů a kompletních nábytkových řešení.
Elementy ve své jednoduchosti a vynikající kvalitě zpracování, přímo vybízejí k tomu, aby byly použity i jinde, než výhradně ve vinných sklepích. Proto existuje již mnoho interiérových instalací, především ve Francii, kde našly regály své uplatnění například v industriálně laděných kuchyních.

Katalogy 2018

Nábytek:
ARCHITECTURE INTÉRIEURE DU VIN - Memento technique - 2018
ARCHITECTURE INTÉRIEURE DU VIN - Supplément au Catalogue - Automne-Hiver 2018


Video